Toulání

Stránky Věry Tydlitátové pro religionistiku, judaismus a Izrael

Humor

Studentské vtipy

Přijde bonďatá studentka do knihovny , opře se o pult, kde sedí knihovnice a spustí: "Jeden cheesburger, jahodový shake, malou kolu..." "Ale tady jste v knihovně!", upozorní ji knihovnice. "Aha," řekne blondýnka a pokračuje tichým hlasem: "Jeden cheesburger, jahodový shake, malou kolu..."

~

Přijde matfyzák do fotolabu a povídá: "Chtěl bych nechat vyvolat fotky. " "9x13?" "117, proč? "

~  

U zkoušky

Zkoušející: "proboha, máte vůbec ponětí, co je to "zkouška"?" Student: "rozhovor dvou inteligentů." Zkoušející: "a co když je jeden z těch dvou naprostý idiot?" Student: "v tom případě druhý inteligent bere index a odchází...."

~

Jak jezdí normální člověk výtahem do třináctého patra? No přece zmáčkne 13. A jak jezdí do třináctky student elektrotechnické fakulty? Zmáčkne 1, pak 3 a zuřivě hledá enter.

~

Ve tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas: Probudil jsem tě? " "Hmmm... ano... " "Tak to je dobře, protože já se ještě učím ty hajzle!!!"   "

~

Policista zastaví auto a říká: "Překročil jste rychlost, mladý pane a budete platit pokutu 1000 Kč." "Promiňte pane policisto, víte já jsem vysokoškolák a tenhle rok končím a zaplatím vám, až budu vydělávat," snaží se vymluvit mladý řidič. Další rok se situace opakuje: "Mladá paní, překročila jste rychlost a zaplatíte pokutu." "Promiňte, pane policisto, já jsem vysokoškolačka a letos končím, tak bych vám zaplatila až za rok, až budu pracovat." Policista se usměje a povídá: "Mě neoklamete, vysokoškoláci končili už minulý rok!"

~

Přijde značně podnapilý student na zkoušku "Pane profesore - škyt - může u vás - škyt - opilý student udělat zkoušku?" Profesor se zamyslí a po chvíli odpoví: "Ano, může." Student se otočí a do dveří zavolá: "Kluci, tak ho přineste."

~

Záchody na vysoké škole, po zápočtech. Z jedné kabinky: "Tak co? Dostal jsi zápočet?" Z druhé kabinky: "Nedostal, ten debil mi ho nedal." A z třetí kabinky: "Ani příště ti ho nedám!"

~  

V hotelu je ubytovaný inženýr. V noci dojde v jeho pokoji k požáru. Inženýr popadne kýbl, naplní ho vodou a požár uhasí. Zanedlouho přespává ve stejném pokoji fyzik. Také dojde k požáru a fyzik musí situaci řešit. Popadne tužku a papír, provede pár výpočtů a zjistí, kolik vody potřebuje na uhašení ohně. Naměří určené množství vody a oheň uhasí. Do třetice spí v tomto pokoji matematik. Když začne hořet, jde k umyvadlu, otočí kohoutkem, a když zjistí, že voda teče, pronese jen: "Řešení existuje" a jde si lehnout.

~

Ptají se matematika, fyzika a právníka, kolik je dva plus dva. Matematik odpovídá, že je to přesně čtyři. Fyzik se zeptá na přesnost, s jakou to má spočítat, a odpoví 4,00000. A právník? Ten se rovnou zeptá: "Kolik potřebujete aby to vyšlo?".

Žádné komentáře
 
"It´s a dangerous business, Frodo, going out of your door." J.R.R.Tolkien